دکتر بابك جعفرنژاد / مقالات / بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

تناسب اندام از جمله مهم ترین معیارهایی است که در بررسی زیبایی افراد در نظر گرفته می شود و افراد زیادی علاقه دارند هم از جنبه زیبایی و هم از جنبه سلامت بدنی،  تناسب اندام داشته باشند تا از بروز و ظهور بیماری هایی که ناشی از اضافه وزن و چاقی است، جلوگیری کنند.

انباشته شدن چربی در نقاط مختلف بدنی از جمله معضلاتی است که زنان و مردان زیادی علاقه دارند با روشی سریع و مطئمن با کمترین عوارض و بالاترین میزان پاسخ دهی، اقدامی در از میان بردن آن انجام دهند.

خارج کردن چربی انواع مختلفی دارد که در نحوه انجام و استفاده از دستگاه هایی که مورد استفاده پزشکان قرار می گیرند تنوع و تعدد می یابند.

 

 

 

 

لیپوماتیک

لیپوماتیک از انواع روش هایی است که برای حذف چربی های زائد و اضافی در بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

واقعیت این است که روش های مختلفی برای از بین بردن چربی هایی که در نواحی مختلف بدن انباشته می شوند وجود دارد و هرکدام از پزشکان با توجه به معیار های مختلف تعیین می کنند که مراجعه کننده از کدام روش برای حصول هدف خویش ( حذف چربی ها) استفاده کند.

 

لیپوماتیک، لیپولیز، لیپوساکشن

در واقع این سه روش یک هدف واحدی را دنبال می کنند و نتیجه ای واحد را در پی دارند اما از روش های مختلف به هدف خود می رسند.

لیپوماتیک از طریق ارسال اشعه هایی به داخل بافت های بدن این هدف را حاصل می کند ولی در روش لیپولیز ، ابزاری که به کمک پزشک می آید لیزر مخصوصی است که حصول نتیجه را ممکن می سازد.

در خصوص لیپوساکشن باید گفت این روش نسبت به دوتای قبلی قدیمی و ابتدایی محسوب می شود و نحوه انجام کار در این روش بدین گونه است که دستگاهی مخصوص از طریق برش هایی که بر روی نواحی خاصی از بدن ایجاد شده است چربی های اضافی را ساکشن می کند.( به معنای اینکه با مکیدن چربی ها را به بیرون هدایت می کند.)

 

بهترین دکتر لیپوماتیک

 

مزایای لیپوماتیک

 • کاهش وزن
 • کاهش سایز بدن
 • بدون درد
 • افزایش اعتماد به نفس در کسانی که از افزایش وزن و سایز خود در آزارند
 • زیبایی و تناسب اندام
 • تاثیر طولانی مدت

 

لیپوماتیک و انواع آن

سوالی که همیشه افراد پس از آگاهی از کارکرد لیپوماتیک از ما می پرسند این است که کدام بخش های بدن می تواند تحت عمل لیپوماتیک قرا ر گیرد؟. در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که تمامی اندام های بدن که انباشت بی رویه چربی در آنها موجب شده است از حالت طبیعی و زیبای خود خارج شوند، می توانند تحت این درمان قرار گیرند.

 • لیپوماتیک ران ها
 • لیپوماتیک بازو ها
 • لیپوماتیک شکم
 • لیپوماتیک پهلو ها
 • لیپوماتیک غبغب

 

تمامی این نقاط بدن می توانند با روش های مختلف حذف چربی (لیپوماتیک، لیپولیز، لیپوساکشن) که زیر مجموعه پیکر تراشی قرار می گیرند تحت درمان قرار بگیرند.

 

دکتر بابک جعفرنژاد فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی با استفاده از تکنیک های جدید و دستگاه های مجهز و پیشرفته همراه با تجربه و دانش خود، انواع جراحی های زیبایی از جمله لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی و …  را با بهترین کیفیت انجام می دهند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188196264 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

 

چه مراقبت هایی باید پس از انجام لیپوماتیک داشته باشیم؟

 • مصرف قرص های مسکن برای کاهش درد جزء کارهایی است که باید انجام شود زیرا به جهت عمل جراحی احساس درد و ناراحتی امری طبیعی است.
 • پزشکان همواره توصیه ای که به بیماران دارند این است که پس از انجام لیپوماتیک حتما به مدت یک ماه از گن های مختلف استفاده کنند. گن دو کابرد مهم دارد؛ اول اینکه در هدایت خونابه هایی که در بدن و زیر بافت چربی ها وجود دارد به بیرون نقش مهمی را دارند. در واقع این خونابه ها در بدن وجود دارند و باید از بدن بیرون آیند. دومین فایده ی گن ها این است که در پی خروج خونابه ها درد کاهش می یابد و بیمار می تواند با سرعت بیشتری به سمت بهبودی رود.
 • تا دوروز اول از بدن بیمار ترشحاتی خونی خارج می شود. به همین جهت به بیماران توصیه می کنیم که پیش از خوابیدن و استراحت از زیر انداز هایی استفاده کنید که شستشوی آن برایتان راحت باشد زیرا این خونریزی از مجراهایی که در بدن ایجاد شده است امری طبیعی است.
 • حتما موقع نشستن و خوابیدن و بلند شدن نهایت احتیاط را داشته باشید تا درد کمی را متوجه شوید.

 

نکاتی در باب پیکر تراشی از نوع لیپوماتیک

 1. این روش صرفا برای کسانی مناسب است که در نواحی مختلفی از بدن بافت هایی از چربی را دارند که این بافت ها بسیار محکم است و به راحتی قابل حذف نیست.
 2. هرگز نمی توانید روش لیپوماتیک را به عنوان روشی جایگزین رژیم و ورزش بدانید. بلکه در مواردی که مشاهده می شود شخصی می تواند با رژیم و ورزش مشکل خود را حل کند قطعا اولین توصیه ما به وی انجام همین اقدامات کم خطر و کم عارضه است.
 3. در خصوص عارضه و یا عوارض انجام لیپوماتیک باید چنین بگوییم که در موارد نادری ممکن است افراد با مشکلاتی مواجه شوند که بستگی به فرد و مراقبت های وی پیش و پس از انجام لیپوماتیک دارد.
 4. پیکر تراشی تضمینی برای عدم بازگشت چربی ها نیست. بهتر است این نکته را بخاطر داشته باشید و بدانید که حتی بعد از انجام لیپوماتیک اگر در رفتار غذایی و نیز رژیم غذایی خود رعایت نداشته باشید بازگشت چربی ها محتمل است و لیپوماتیک هیچ ضمانتی در این خصوص ندارد.

 

برای اینکه بیشتر با جزییات لیپوماتیک آشنا شوید می توانید ویدئو زیر را مشاهده نمایید. 

 

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

خوش بختانه این نوید را به تمامی زنان و مردانی که می خواهند در جهت لاغری و تناسب اندام اقدام کنند می دهیم که در سطح ایران لیپوماتیک آمار زیادی را به خود اختصاص داده است. کم نیستند پزشکانی که به لحاظ دانش و سواد و نیز تجربه و مهارت کارنامه کاری پرباری را به خود اختصاص داده اند و این یعنی داشتن شانس بالایی در موفقیت و نتیجه بخشی این عمل جراحی . البته یافتن بهترین دکتر لیپوماتیک تاثیر زیادی در این موفقیت دارد چرا که امروزه کم نیستند افرادی که تخصص کای در این زمینه ندارند و دست به انجام این عمل حساس می زنند . شما می توانید با بررسی تحصیلات پزشک خود و اخلاق حرفه ای وی به انتخاب قطعی برسید. همچنین ارزیابی بیماران قبلی جراح نیز می تواند در این زمینه کمک شایانی نماید. در ادامه می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر بابک جعفرنژاد فوق تخصص جراح پلاستیک را ملاحظه نمایید.

 

نتیجه گیری

هدف از نگارش این نوشتار تا حد زیادی متوجه و معطوف به معرفی و پرداختن به روش لیپوماتیک بوده که امید است در پایان مطالعه آن با ذهنیتی کاملا روشن در جهت تصمیم گیری در خصوص انجام و یا عدم انجام آن بتوانید قدم بردارید.

در انتها به عنوان نکته آخر به شما عزیزان و همراهان همیشگی مان یادآور می شویم که حتما در ابتدا با پزشکی متخصص و با تجربه در زمینه مشکلات و معضلاتی که با آنها روبرو هستید مشاوره هایی داشته باشید تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

امیدواریم همه کسانی که به هر نحوی با مشکل اضافه وزن مواجه هستند بتوانند با بکارگیری این روش به هدف و نقطه دلخواه خود نائل شوند.

 

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

Call Now Button