دکتر بابك جعفرنژاد / مقالات / بهترین دکتر پیکرتراشی
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین دکتر پیکرتراشی

بهترین دکتر پیکرتراشی

افراد زیادی در طول سال دچار اضافه وزن می شوند که به دنبال راه حل های مختلف هستند تا ظاهر زیبایی داشه باشند . برخی افراد به صورت ارثی دچار اضافه وزن هستند و یا در طول سالیان طولانی با ظاهر خود خو گرفته اند ولی همچنان از یک نارضایتی درونی رنج می برند و خواهان یک اندام زیبا و متناسب هستند .

ظاهر زیبا در بالا بردن اعتماد بنفس تاثیر زیادی دارد و بالا بودن اعتماد بنفس باعث بهبود روابط و کاربرد بهتر فرد خواهد بود. حال افرادی که برای داشتن ظاهر مناسب انواع رژیم ها و ورزش ها را بدون نتیجه امتحان کرده اند برای آن ها چه راه حلی وجود دارد؟ آیا این معجزه برای آن ها تحقق خواهد یافت یا همچنان یک رویای دست نیافتنی باقی خواهد ماند؟ با ما همراه باشید تا به پاسخ این سوالات برسید.

 

پیکرتراشی

 

راه حل مناسب برای اضافه وزن

چربی ها در حالت طبیعی برای بدن مفید هستند اما اگر از اندازه خود خارج شود علاوه بر اینکه باعث ایجاد بیماری های متعدد می شود، تناسب اندام و ظاهره فرد را تحت تاثیر قرار می دهد .

چاق بودن کلمه ای است که برای هر فردی حس ناخوشایندی به همراه دارد و پیکرتراشی به عنوان یک راه حل آزموده شده به کمک افرادی آمده که از راه های مختلف به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند . چربی های در نواحی مختلف ذخیره می شود مانند ران ها، باسن، سینه ها و حتی بازوها که می تواند موضعی و یا کلی مشاهده شود.

 

چرا اضافه وزن

برای اینکه اضافه وزن ایجاد شود عوامل مختلفی دخیل هستند. مانند بی تحرکی و یا کم تحرکی ، ورزش نکردن یا پرخوری ها که باعث ایجاد چربی های اشباع شده در قسمت های مختلف بدن می شود . روش های مختلفی برای از بین بردن این چربی ها وجود دارد که از جمله کاربردی ترین و کارآمدترین آن ها روش های پیکرتراشی است. پیکرتراشی به دو روش تهاجمی و غیرتهاجمی انجام می شود و انواع مختلفی برای آن تعریف می شود. این روش ها مطابق با وضعیت مراجعه کننده انتخاب می شوند. به طوری که جراح پلاستیک با در نظر گرفتن ظاهر بیمار و معاینه دقیق و حجم چربی ها روش مناسب را برمی گزیند.

 

انواع پیکرتراشی

پیکرتراشی در دسته های مختلف تقسیم بندی می شود که عموما به شکل های لیپوماتیک، لیپوتیز، لیپوساکشن، اولتراسونیک و لیپوست انجام می شود.

 

کاربرد پیکرتراشی

پیکرتراشی برای قسمت های مختلف بدن کاربرد دارد و قسمت های شکم، پهلو، بازو جزو محبوب ترین آن ها است. این نکته را در نظر داشته باشید که پیکرتراشی برای اینکه وزن شما کاهش یابد مناسب نیست و باید در ابتدا وزن خود را کنترل نمایید و با مشورت پزشک به میزان ایده ال برسید و برای تناسب اندام خود از روش های پیکرتراشی بهره بگیرید. لیپوماتیک برای چربی های موضعی بسیار مفید است و تجربه مفیدی از آن دریافت شده است.

 

لیپوماتیک یک پیکرتراشی کاربردی

لیپوماتیک انقلابی در لاغری ایجاد کرده است و با از بین بردن چربی های مختلف بدن فرم زیبایی برای فرد ایجاد می کند. این روش احتمالی آمبولی بعد از لیپوماتیک را تا حد زیادی نسبت به سایر روش های ساکشن کاهش می دهد. لیپوماتیک شکم و پهلو بیشتر استفاده می شود و عموما چربی های خارج شده به دیگر اندام های بدن مانند باسن و حجم دهی سینه ها استفاده می شود . در لیپوماتیک استفاده از گن بسیار اهمیت دارد و جراح پلاستیک بعد از انجام عمل مراقبت های بعد از لیپوماتیک را به بیمار یادآور می شود که یکی از مهم ترین آن استفاده از گن است.

 

بهترین دکتر پیکرتراشی

همیشه انجام عمل جراحی هر شخصی را وادار می کند که به دنبال بهترین های عمل مورد نظر باشد. جراحی های زیبایی نیز از این موضوع مستثنا نیستند و حساسیت آن باعث می شود دقت بیشتری در انتخاب جراح خود داشته باشید. البته این موضوع کاملا طبیعی است و جراح پلاستیک در نتیجه جراحی تاثیر زیادی دارد. به طوری که اگر به یک جراح متخصص و با تجربه مراجعه نمایید، از نتیجه کار مطمئن خواهید شد و عمل شما یک نتیجه موفقیت آمیز خواهد داشت.

بهترین دکتر پیکرتراشی شاخص توده چربی شما را بررسی می کند و با توجه به آن روش مورد نظر را انتخاب می کند به طوری که اگر میزان چربی ها بیش اندازه باشد از روش ابدومینوپلاستی استفاده می نماید که یک جراحی زیبایی شکم محسوب می شود.

بهترین جراح پلاستیک در جلسه مشاوره تمام اطلاعات مورد نیاز و روش های مناسب را در اختیار مراجعه کننده قرار می دهد. در این جلسه روند جراحی و مراقبت های بعد از آن اعلام می شود . و سوالات بیمار پاسخ داده می شود. گاهی فرد در انتخاب روش مناسب پیکرتراشی دچار تردید است و با مقایسه کردن خود با فرد دیگری تصور می کند که می تواند به نتیجه مشابه دست یابد. در صورتی که شرایط جسمانی و فردی هر شخص متفاوت است و باید در این زمینه توضیحات لازم به بیمار داده شود.

 

دکتر بابک جعفرنژاد فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی با استفاده از تکنیک های جدید و دستگاه های مجهز و پیشرفته همراه با تجربه و دانش خود، انواع جراحی های زیبایی از جمله لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی و …  را با بهترین کیفیت انجام می دهند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188196264 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

هزینه پیکرتراشی

هزینه پیکر تراشی برای هر روشی که انتخاب می شود متفاوت است. به طوری که هزینه پیکرتراشی اگر با لیپوماتیک و یا لیپوساکشن انجام شود، فرق می کند. عموما هزینه جراحی با هزینه های جانبی که بیمار پرداخت می کند، در جلسه مشاوره به بیمار اعلام می شود .

 

کلام آخر

با توجه به مواردی که بیان شد دیگر برای چربی های اشباع شده خود نگران نباشید. امروزه برای هر کدام از آن، راه حل های مناسب اعلام شده است. با وجود انواع روش های پیکرتراشی، دیگر تناسب اندام یک رویا نیست و می توان به راحتی به آن دست یافت. تنها توصیه می شود در انتخاب جراح پلاستیک خود دقت نمایید تا با تجربه و مهارت خود شما را به یک نتیجه رضایت بخش از ظاهر خود برساند.

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button