دکتر بابک جعفرنژاد

درباره دکتر

بیوگرافی دکتر بابک جعفر نژاد

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر بابک جعفرنژاد در سال آذر ۱۳۵۶ در خانواده فرهنگی دیده به جهان گشود. مدارس دوره تحصیلی تا دیپلم را در تهران گذراند و در سال ۱۳۷۵ موفق به قبولی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و دوره پزشکی عمومی را با موفقیت در سال ۱۳۸۲ به پایان رساند

بیوگرافی دکتر بابک جعفر نژاد

در سال ۱۳۸۴ در دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان دستیاری جراحی عمومی قبول گردید و دوره آموزشی را در بیمارستان رسول اکرم (ص) در سال ۱۳۸۸ به پایان رساند و آنگاه در شهر و استان همدان به مدت ۴ سال خدمت نمود و در سال ۱۳۹۲ در رشته جراحی پلاستیک در علوم پزشکی ایران بیمارستان حضرت فاطمه که قابل ذکر است بیمارستان مادر از جهت رشته جراحی پلاستیک می باشد، دوره های جراحی پلاستیک و زیبایی همینطور دست و سوختگی و کرانیوپلاستی را با رتبه دوم پذیرش شروع کرد و در شهریور ۱۳۹۵ با کسب رتبه برتر بورد با موفقیت به پایان رساند. از آن تاریخ بصورت حرفه ای تر شروع به کار نمود و کار تخصصی خود را در زمینه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، با شماره نظام پزشکی ۹۶۶۲۰ ادامه داد.

قابل ذکر است با عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با شماره عضویت ۹۵۳۶۴، فعالیت های ارزنده ای در این حوزه انجام داده اند و با سال ها تجربه، در مطب خود پذیرای مراجعه کنندگان گرامی هستند.

دکتر جعفرنژاد