درباره دکتر

دکتر بابک جعفر نژاد

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر بابک جعفرنژاد در سال آذر ۱۳۵۶  در خانواده فرهنگی دیده به جهان گشود.

مدارس دوره تحصیلی تا دیپلم را در تهران گذراند و در سال ۱۳۷۵ موفق به قبولی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و دوره پزشکی عمومی را با موفقیت در سال ۱۳۸۲ به پایان رساند.

در سال ۱۳۸۴ در دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان دستیاری جراحی عمومی قبول گردید و دوره آموزشی را در بیمارستان رسول اکرم (ص) در سال ۱۳۸۸ به پایان رساند  و آنگاه در شهر و استان همدان به مدت ۴ سال خدمت نمود و در سال ۱۳۹۲ در رشته جراحی پلاستیک در علوم پزشکی ایران بیمارستان حضرت فاطمه که قابل ذکر است بیمارستان مادر از جهت رشته جراحی پلاستیک می باشد، دوره های جراحی پلاستیک و زیبایی همینطور دست و سوختگی و کرانیوپلاستی را با رتبه دوم پذیرش شروع  کرد و در شهریور ۱۳۹۵ با کسب رتبه برتر بورد با موفقیت به پایان رساند. از آن تاریخ بصورت حرفه ای تر شروع به کار نمود و کار تخصصی خود را در زمینه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، با شماره نظام پزشکی ۹۶۶۲۰ ادامه داد.

قابل ذکر است با عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با شماره عضویت ۹۵۳۶۴، فعالیت های ارزنده ای در این حوزه انجام داده اند و با سال ها تجربه، در مطب خود پذیرای مراجعه کنندگان گرامی هستند.

 

Articles

histopathological Changes of Organs (Lungs, Liver, Kidney, and Brain) After Using Two Types Of AgiCoat and Acticoat Nanosilver Dressings on Deep Second Degree Burn in Rat. Journal Of Burn Care & Research, irz137: 11August 2019.

Comparison of Three Surgical Methods in Treatment of Patients with Pilonidal Sinus: Modified Excision and Repair/Wide Excision/Wide Excision and Flap in RASOUL, OMID and SADR Hospitals (2004-2007): Indian Journal of Surgery.

 

 

ارسال پیام

تماس

۰۲۱۸۸۱۹۶۲۶۴

ایمیل

info@drjafarnejad.com

آدرس

میدان ونک گاندی شمالی کوچه صانعی شرقی پلاک ۲۸ زنگ ۲۰۱ طبقه دوم واحد ۴

ساعت کاری

روزهای زوج ساعت 16 تا 19 عصر

Call Now Button