دکتر بابك جعفرنژاد / لیپوماتیک / لیپوماتیک انقلابی برای لاغری
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

لیپوماتیک انقلابی برای لاغری

لیپوماتیک انقلابی برای لاغری

جراحی لیپوماتیک در واقع زیرشاخه ای از عمل های ساکشن است که تحت عنوان لیپوماتیک نام برده می شود . لیپوماتیک وسیله ای است که توسط شرکت یورومی اختراع شد و این شرکت با دستگاهی که عرضه نمود انقلابی در برداشت چربی ها به وجود آورد، چربی ها با یک دستگاه تحت عنوان لایپوماتیک به صورت بسیار یکدست و منظم خارج می شوند.

عمل هایی که همزمان با لیپوماتیک می توان انجام داد شامل عمل های ناحیه شکم ، پهلو ، پشت ، بازو ، ناحیه سینه برای مردان و ران ها برای خانم ها و آقایان است .

عمل لیپوماتیک یک عمل بدون بیهوشی بوده و در بیمارستان انجام خواهد شد و بدون درد است. این عمل سرپایی به گونه ایست که بعد از انجام جراحی ، بیمار شب مرخص شده و به خانه بازمی گردد.

 

لیپوماتیک برای لاغری

پیکرتراشی چیست؟

پیکرتراشی به لایف اسپراکچر گفته می شود که در حقیقت هنری است که جراح پلاستیک می تواند برای مریض انجام دهد بدون اینکه عمل بزرگی به مریض تحمیل نماید در واقع با انجام برداشتن چربی ها از نواحی مختلف و فرم دادن به پهلوها ، شکم ، پشت و بازوها می توان به نواحی شکل داد .

ولی لازمه این شکل دادن یکسری موارد بعد از عمل وجود دارد مانند پوشیدن گن های مخصوص ، ماساژهای مخصوص یا دستگاه هایی که ماساژهای مخصوص انجام می دهند . این عوامل باعث می شوند که نتیجه کار بسیار بهتر گردد البته هزینه ها برای استفاده از این موارد به مراتب بالاتر می روند اما خروجی مطلوب و ماندگار به دنبال خواهد داشت .

انواع پیکرتراشی

روش های انجام حذف چربی انواع مختلفی دارد که در ایران روش لیپوماتیک یکی از بهترین روش ها است . روش هایی که در ابتدا استفاده می شد ، وسیله ای بودند که در حقیقت با پانک هایی که قطرهای مختلفی مانند 6 میلی متر یا 5 میلی متر تا 1 و 2 میلی متر داشتند و چربی ها را از نواحی مختلف خارج می کرده اند . این روش با در نظر گرفتن توان و دانش جراح سنجیده می شد و خروجی مناسب را تحویل می داد به این صورت که وقتی کار با دست انجام شود در صورت خسته شدن دست ها ، دقت کار مانند شوع عمل در نظر گرفته نشود .

اما با وجود دستگاه لیپوماتیک با توجه به بریشن خود دستگاه و شرایطی که برای جراح ایجاد می کند ، جراح می تواند به صورت کامل بر روی تراش متمرکز شود و دقت داشته باشد و نه روی قدرت بدنی خود و این باعث می شود نتیجه کار با دقت و مطلوب باشد.

روش های دیگری نیز وجود دارد مانند ویزر یا دستگاه های لیزر و یا ویبریشن ها که این موارد بر اساس محل مورد نظر استفاده شده، نتایج گوناگونی دارد اما هیچ کدام به دقت ، سرعت و قدرت لیپوماتیک نتوانستندعمل کنند و چربی ها را از بدن خارج نمایند. هر چند با این دستگاه بسیاری از افراد بی تجربه کار کرده اند و عوارض جبران ناپذیری را برای بیمرا رغم زده اند و این خود وجهه درست لیپوماتیک را خدشه دار نموده است . اما در نهایت لیپوماتیک یک دستگاه بسیار قوی بوده و استاندارد بین المللی را از یورومی بلژیک گرفته است.

 

دکتر بابک جعفرنژاد فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی با استفاده از تکنیک های جدید و دستگاه های مجهز و پیشرفته همراه با تجربه و دانش خود، انواع جراحی های زیبایی از جمله لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی و …  را با بهترین کیفیت انجام می دهند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188196264 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

لیپوماتیک چیست؟

همانطور که دکر گردید لیپوماتیک توسط شرکت یورومی بلژیک اختراع شده است. در حال حاضر چهارمین نسل این دستگاه وارد کشور شده است. این دستگاه بسیار با دقت و با قدرت بوده و اگر توسط یک جراح خوب انجام شود نتیجه بسیار عالی خواهد داشت . به طوری که بیماران رضایت بسیار بالایی از این دستگاه داشته اندو اگر به خوبی مراقبت های بعد از ان را عمل کنند مانند پوشیدن گن و ماساژ همان نتیجه دلخواه را به همراه خواهد داشت .

این دستگاه شامل یک پمپ باد است و یک دستگاه اصلی دارد و یک هنپیس دارد که این سه جزء یک جزئ بزرگ با بدنه کامل قرمز را تشکیل می دهند . بسیاری از بیماران با اسم لیپوماتیک وارد اتاق عمل می شوند اما دستگاه لیپوماتیک وجود ندارد . دستگاه لیپوماتیک یک دستگاه بسیار گران قیمت است که باید حتما از جراح مورد نظر خود درخواست نمایند تا این دستگاه را به شما معرفی نماید .

کلام آخر

لیپوماتیک مباحث گسترده ای دارد که مطمئنا در متن کوتاه نمی توان به تمام جانب آن پرداخت . اما سعی شده در این قسمت به بخش های لازم و مورد احتیاج پداخته شود تا شاید برای شما عزیزان که قصد انجام آن را دارید مسمرثمر واقع گردد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button