مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن

مقدمه

یکی از مهم ترین و بهترین روش هایی که می تواند تا حد زیادی در حذف چربی های اضافی بدن در نواحی مختلف بدن اثر بخش باشد لیپوماتیک می باشد.

لیپوماتیک نوعی روش جراحی است که در طی آن افراد می توانند چربی های انباشت شده را از طریق اقداماتی از بین ببرند و به تناسب اندام برسند.

در نوشتاری که در پیش رو دارید یکی از مهم تری اهدافی که داریم این است که یکی از انواع لیپوماتیک یعنی لیپوماتیک باسن را مورد بررسی و مداقه قرار دهیم.

مهم ترین بخش های این مقاله از این قرار است:

لیپوماتیک باسن چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک باسن چه نتایج مثبتی دارد؟

آیا لیپوماتیک باسن موجب حجم بخشی و فرم دهی به باسن می شود؟

خطرات و پیامد های منفی لیپوماتیک کدام است؟

هزینه انجام جراحی لیپوماتیک باسن چقدر است؟

 

لیپوماتیک-باسن

 

روند انجام لیپوماتیک باسن

در این جراحی همچون تمامی جراحی هایی دیگر فرایند هایی طی می شود که بهترین نتیجه حاصل شود.

 یک سری اقدامات پیش از جراحی باید انجام شود.

  • یکی از اقدامات این است که پزشک پیش از هرکاری محل مورد نظر را بی حس می کند.

* انواع بی حس کننده های موضعی این امکان را فراهم می کند که مراجعه کننده در جریان جراحی کمترین درد و ناراحتی را متوجه نشود.

  • بعد از اینکه بی حسی انجام شد پزشک برش هایی کوتاه ایجاد می کند.
  • این برش های ایجاد شده کمک می کند که لوله ی مخصوص دستگاه ساکشن وارد زیر بافت پوست شود.
  • چربی های اضافی از طریق امواجی که وارد بافت می شود دچار شکستگی می شود.
  • بعد از جدا شدن بافت های چربی دستگاه ساکشن تمامی چربی ها را از بدن تخلیه می کند.

* نکته ای که باید مد نظر قرار دهید این است که این چربی ها کاملا سالم هستند و بسیاری از افراد خواستار این بودند که این چربی ها به نواحی مختلف اندام آنها تزریق شود.

مثلا برای صورت برای کاهش چروک ها و خطوط پوستی یا اینکه در ناحیه سینه تزریق شدند و به حجم سینه افزودند.

 

مزایای انجام لیپوماتیک باسن

  1. در حقیقت این روش برای حذف چربی های اضافی بدنی بالاخص باسن از جمله روش هایی است که ایمن و بی خطر است.
  2. در این روش کاهش چربی های اضافی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. برای مثال بسیاری از افرادی که از روش های رژیم غذایی و ورزش برای کاهش چربی موفق نشده اند می توانند با این روش درمانی و جراحی به مقصود خود برسند.
  3. در این روش علاوه بر اینکه چربی ها حذف می شوند برای باسن فرم دهی و حجم دهی نیز انجام می شود. بنابراین می توان از این روش برای زیبا سازی فرم کلی باسن نیز بهره برد.
  4. افزایش زیبایی و حالت بخشی به باسن باعث می شود که اعتماد به نفس افراد بیشتر شود. زیرا که لباس هایشان با فرم زیبا تری روی اندام آنها ظاهر خواهد شد.

 

خطرات لیپوماتیک باسن

علیرغم اینکه این روش در طی سال های مختلف از سوی بسیاری از افراد انجام شده است اما تاکنون گزارشی مبنی بر پیامدهای منفی و عارضه های خطرناک در این روش نبوده ایم.

بنابراین می توانیم قاطعانه بگوییم که با قدری تحقیق در زمینه بهترین دکتر لیپوماتیک می توانید این جراحی را بدون هیچ عارضه ای انجام دهید و از نتایج مثبت آن بهره ببرید.

 

دکتر بابک جعفرنژاد فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی با استفاده از تکنیک های جدید و دستگاه های مجهز و پیشرفته همراه با تجربه و دانش خود، انواع جراحی های زیبایی از جمله لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی و …  را با بهترین کیفیت انجام می دهند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188196264 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

 

هزینه انجام لیپوماتیک باسن چقدر است؟

هزینه انواع جراحی ها بدین نحو تعیین می شوند که ابتدا پزشک باید معایناتی داشته باشد سپس بر اساس میزان مشکلاتی که باسن با آن مواجه است و نیز براساس پیچیدگی های روند جراحی برای فرد می تواند هزینه جراحی را تعیین کند.

البته نباید این نکته را از نظر دور نگه دارید که قطعا میزان تخصص پزشک نیز از جمله معیارهای مهم برای میزان هزینه جراحی لیپوماتیک باسن خوهد بود.

 

نتیجه گیری

در پایان به عنوان توصیه آخر این نکته را یادآور می شویم که علیرغم اینکه این جراحی بسیار موفقیت آمیز است و کمترین عارضه را در پی دارد اما اگر از سوی متخصصین این حوزه انجام نشود می تواند موجب بروز مشکلاتی برای افراد شود. از این رو توصیه داریم که پیش از آنکه برای انجام لیپوماتیک اقدام کنید در زمینه پزشک متخصص لیپوماتیک تحقیقات لازم را داشته باشید. قطعا به میزانی که تجربه پزشک برای انجام لیپوماتیک بیشتر باشد احتمال موفقیت درمان به همان میزان افزایش خواهد داشت.

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button